Michał Faryś

GRAFIK freelancer 2+3D

tel. 530 444 769

m.farys@outlook.com

W czym mogę Ci pomóc?

  • Dzięki praktycznej wiedzy, jestem w stanie zaoferować realizacje poprawne technicznie i dobrze przemyślane pod kątem nośników docelowych. Dzięki ekonomicznemu wykształceniu potrafię zrozumieć Twoje cele i tworzyć komunikację zgodne z przyjętą strategią marketingową. 

  • Specjalizuję się w tworzeniu wszelkiego rodzaju grafik, wizualizacji produktowych, reklam prasowych, projektów do druku oraz na potrzeby reklamy internetowej. Wykonuję również proste w obsłudze strony internetowe, edytowalne katalogi oraz inne dokumenty służące do komunikacji z klientem. 

  • Wykonywałem również m.in.: nadruki na koszulki, nadruki na płyty meblowe, projekty wielkoformatowe, stoiska i ich wizualizacje, proste projekty na CNC, do druku 3D, fotografie oraz fotogrametrię. 
 

Michał Faryś

GRAFIK 2+3D freelancer

tel. 530 444 769

m.farys@outlook.com

W czym mogę Ci pomóc?

Specjalizuję się w tworzeniu grafik, wizualizacji produktowych, projektów do druku i animacji.
Wykonuję również strony internetowe i katalogi, oraz inne realizacje służące bieżącej komunikacji.

 

Dzięki ekonomicznemu wykształceniu mogę  zrozumieć Twoje cele biznesowe, a dzięki praktycznej wiedzy jestem w stanie zaoferować rozwiązania które działają.

Zapraszam do kontaktu. 

Michał Faryś

GRAFIK FREELANCER 2+3D
  • Specjalizuję się w tworzeniu grafik, reklam oraz stron www, które pomogą zaprezentować ofertę Twojej firmy z jak najlepszej strony!
 
  • Moje wykształcenie w dziedzinie marketingu pozwala zrozumieć Twoje cele biznesowe i tworzyć realizacje, zgodne z Twoją strategią marketingową. 
 
  • Bazując na dotychczasowych doświadczeniach, oferuję również pomoc i konsultacje w trakcie realizacji projektu.

Michał Faryś

GRAFIK FREELANCER 2+3+4D

tel. 530 444 769

m.farys@outlook.com